وب سایت مقام
            معظم رهبری
وب سایت ریاست جمهوری
پورتال مردم
استانداری کردستان
سازمان ثبت احوال کشور
نماش نتایج 1- 15 (از 58)
صفحه:1 - 2 - 3 - 4«قبلی · بعدی »

دومين جلسه شوراي وقايع حياتي

چهار شنبه 19 دی 1397
دومين جلسه شوراي ثبت وقايع حياتي شهرستان دهگلان در تاريخ 18/10/97 به رياست جناب آقاي دكتر ارشدي فرماندار محترم شهرستان دهگلان و با حضور كليه اعضاي محترم شوراي ثبت وقايع حياتي شهرستان و با حضور مديركل محترم ثبت احوال استان كردستان جناب آقاي صومي و معاون توسعه وبرنامه ريزي ثبت احوال استان در محل فرمانداري شهرستان دهگلان برگزار گرديد در اين جلسه ابتدا آقاي شكري منعم دبيرشورا و رياست محترم ثبت احوال شهرستان دهگلان گزارشي از وقايع حياتي چهارگانه شهرستان و اهم خدمات انجام شده در 9 ماهه سال 97 در قالب پاورپوينت ارائه نمود سپس مديركل محترم ثبت احوال استان كردستان اهداف و ماموريت هاي سازمان ثبت احوال و برنامه هاي جاري اداره كل بيان نمود و گفت ثبت احوال امروزه ثبت احوالي نوين و كارآمد و فعال مي باشد و با كاربردي شدن كارت هوشمند ملي به روزتر و دقيق تر خواهد شد. در ادامه هريك از اعضا نظرات و پيشنهادات خود را بيان نمودند و در پايان جناب آقاي دكتر ارشدي ضمن جمع بندي مطالب ارائه شده گفت آمارهاي ثبت احوال از مهمترين و دقيق ترين آمار هاي موجود است و همه ما به اين آمارها براي برنامه ريزي و سياست گزاري احتياج داريم و همه دستگاها از آن استفاده كنند .

پیام تبریک عید سعید قربان

سه شنبه 30 مرداد 1397
روز عید قربان از اعیاد مهمّ اسلامى است. این روز یادآور اخلاص و بندگى حضرت ابراهیم(علیه السلام)در برابر پروردگار خویش است. به راستی که آن بزرگوار با تیغ تعبد و بندگی، شریان تعلق و دلبستگی به دنیا را برید و اینگونه مسیر تعالی انسانها را روشن ساخت. عید قربان پیامی از سوی خالق متعال است که بر اساس آن انسان با دل بریدن از دنیا و دل سپردن به فرمان حضرت دوست می تواند به عالی ترین درجات که همان قرب الهی است دست یابد. اینجانب عید قربان، این عید بزرگ مسلمانان را حضور همه همکاران پر تلاش در اداره ثبت احوال دهگلان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

متن توافق نامه

شنبه 1 اسفند 1394

تفاهم نامه همکاری با منابع طبیعی شهرستان دهگلان

شنبه 1 اسفند 1394
به مناسبت هفته منابع طبیعی تفاهم نامه ای مابین اداره ثبت احوال و اداره منابع طبیعی منعقد گردید که تصاویرآن پیوست می باشد

پیام تسلیت

یکشنبه 11 بهمن 1394
با سلام خدمت همه همکارن عزیز ثبت احوال بدین وسیله مصیبت وارده به خانواده ثبت احوال در گذشت همکار عزیزمان مرحوم مغفور آقای محسن اسماعیلی را به خانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان طول عمر بازماندگان را خواهانیم مدیر و کارکنان ثبت احوال شهرستان دهگلان

برگزاری سومین و آخرین جلسه شورای اداری ثبت احوال

یکشنبه 6 دی 1394
سومین جلسه شورای اداری (چهار ماهه سوم )در روز شنبه پنجم دیماه با ریاست محترم فرماندار و حضور کلیه اعضای اصلی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.دراین جلسه که به مدت یک ساعت به طول انجامید آقای شهبازیان با ارائه گزارش نه ماهه سال جاری با مدت مشابه سال قبل اظهار داشتند که در نه ماهه سال جاری ولادت به میزان 99.9 و وفات به میزان 99.51در مهلت قانونی به ثبت رسیده ودر این مدت ولادت به میزان 2.36 درصدنسبت به مدت مشابه رشد داشته است.بعد از بحث و گفتگو اعضاءدر ارتباط با چگونگی رشد و تثبیت این آمار مباحثی در 5بند به تصویب اعضاء رسید.

\پیام تبریک فرماندار محترم دهگلان به مناسبت روز ملی ثبت احوال

یکشنبه 6 دی 1394
سوم دی ماه هر سال ، تداعی گر روزی ماندگار برای خانواده بزرگ ثبت احوال است. در این روز با صدور اولین شناسنامه ، پایه گذاری روند جدیدی درزندگی اجتماعی ملیت ایران آغاز شد . این سازمان از یک سو به نیت هویت شهروندان تثبیت گر رابطه معنوی بین افراد جامعه و دولت بوده و از سوی دیگر با ایجاد زیرساخت و تامین آمار و اطلاعات انسانی ، دولت را در پاسخگویی کارآمدتر به نیاز های اجتماعی و تخصیص بهینه و عادلانه منابع و امکانات مردم یاری نموده است. اینجانب ضمن گرامیداشت سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال وظیفه خود می دانم از تمامی تلاشگران عرصه ثبت احوال که زمینه را جهت ارائه بهینه خدمت بی منت به مردم شریف شهرستان فراهم نموده اند صمیمانه تشکر و قدر دانی نمایم. از خداوند متعال برای کلیه کارکنان ثبت احوال شهرستان دهگلان آرزوی توفیق و سعادت را مسئلت می نمایم. نظری فرماندار شهرستان دهگلان

پیام تبریک بخشداری محترم بلبان آباد به مناسبت سوم دیماه روز ملی ثبت احوال

پنج شنبه 3 دی 1394

پیام تبریک آقای اسمعیل شهبازیان در سال دولت و ملت ،همدلی و همزبانی هفته وحدت وروز ملی ثبت احوال

پنج شنبه 3 دی 1394
به مناسبت روز ثبت احوال و هفته ثبت احوال رئیس اداره ثبت احوال دهگلان باتبریک سالروز ولادت حضرت نبی اکرم محمد مصطفی (ص) و تداخل هفته پر خیر و برکت وحدتبا هفته ثبت احوال را میمون و مبارک دانستند و ابراز امیدواری نمودند که در راستای اهداف سازمان ثبت احوال همچون گذشته در تولید آمارهای دقیق حیاتی که مبنای برنامه ریزیهای خرد و کلان در دستگاههای اجرایی می باشدبا حفظ نقش و جایگاه خود به عنوان یک دستگاه حاکمیتی تاثیر گذار در تمامی صحنه های سیاسی، اجتماعی ،فرهنگی ،هنری ، بتوانند با مشاهده هنرنمایی دیگر از حضور پور شور مردم در پای صندوقهای رای برگ زرین دیگری به افتخارت این اداره در راستای برگزاری هرچه با شکوهتر انتخابات بعنوان عضو اداری هیات اجرایی انتخابات انجام وظیفه نمایند..

بازدید بخشدارمحترم بلبان آباد از اداره ثبت احوال شهرستان دهگلان

دو شنبه 6 مهر 1394
در این بازدید که همزمان با ازدحام مراجعین بود آقای محمدی از نحوی راهنمایی و پاسخگویی کارکنان ثبت احوال اعلام رضایت نمودند واز اینکه ثبت احوال توانسته است در بین دستگاههای اجرایی از میزان رضایت مندی بالادر امر تکریم ارباب رجوع برخوردار شود از مدیر و کارکنان این اداره تشکر و قدر دانی بعمل آورد.

بازدید فرماندار شهرستان دهگلان از اداره ثبت احوال

دو شنبه 30 شهریور 1394
در این بازدید فرماندار محترم آقای نظری با کارکنان ثبت احوال و ارباب رجوع های حاضر در محل اداره در مورد نحوه انجام خدمات گفتگو نمودند و ایشان با درخواست مستقیم کارت هوشمند ملی خود عملا در جریان روند مراحل اجرایی صدور کارت هوشمند ملی قرار گرفتند . ایشان ضمن تشکر از کارکنان ثبت احوال، اداره ثبت احوال را یکی از دستگاههای با قدمت زیاد و کمال نظم و اخلاق حسنه کارکنان ثبت احوال را از خصائص نیروهای این اداره دانست ، ایشان ضمن ارتباط با شهردار شهرستان دهگلان خواستار صدور مجوز حفاری جهت برقراری کابل فیبر نوری در راستای خدمات دولت الکترونیک برای خدمت به مردم منطقه شدند .

چگونگی دریافت اخذ کارت هوشمند ملی

چهار شنبه 18 شهریور 1394
"اسماعیل شهبازیان" رئیس اداره ثبت احوال دهگلان درگفتگو با خبرنگار کردتودی از دهگلان،نقش آمار در پیشرفت و توسعه در جوامع مختلف را بسیار مهم وضروری دانست واظهار داشت بدون آمارو اطلاعات هویتی نمیتوانیم به هیچ موفقیتی دست پیدا کنیم. شهبازیان افزود: برای برنامه‌ریزی در همه امور باید به آمار و اطلاعات دسترسی داشته باشیم و اداره ثبت احوال در این مسیر توجه جدی به این مسئله دارد. وی افزود: صدور کارت ملی هوشمند برای افراد 15 سال به بالا صادر میشود ومراجعه کنندگان باید در روز نوبت دهی شده توسط سیستم با در دست داشتن اصل شناسنامه عکسدار و لوح فشرده حاوی عکس و رسیده های پیش ثبت نام حاوی کد رهگیری و رسید نوبت دهی اینترنتی که در آن تاریخ مراجعه به ثبت احوال قید شده مراجعه کنند. رئیس اداره ثبت احوال دهگلان خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز می‌توانند برای پیش ثبت نام با مراجعه به سایت سامانه کارت هوشمند ملی ثبت‌نام کرده و نوبت گیری کنند در ضمن حضور شخص متقاضی جهت اخذ کلاسمان آثار انگشتان الزامی می باشد. وی در ادامه گفت:رضایت مندی اقشار مختلف مردم ازدستگاه‌های اجرایی به‌ ویژه ثبت احوال از اهداف مهم دولت است. شهبازیان اظهار داشت:با پیاده‌سازی طرح کارت هوشمند ملی، این امکان فراهم می‌شودکه خدمات به روشی ساده، سریع و با کیفیتی بالاتر به مردم ارائه شود.

جلسه شورای اداری ثبت احوال شهرستان دهگلان در رابطه با کارت هوشمند ملی

پنج شنبه 12 شهریور 1394
در راستای سیاستهای دولت الکترونیک و خدمات سهل و آسان به مردم شریف منطقه و ضرورت داشتن کارت هوشمند ملی برای مقطع سنی بالای 15سال که امکان برخورداری این قشر را از خدمات سیاسی،فرهنگی،اجتماعی فراهم می آورد .جلسه ای با حضور ریاست محترم فرماندار و بخشداران مرکزی و بلبان آباد ، شهردار بلبان آباد و نماینده شهرداری شهرستان دهگلان در محل سالن اجتماعات فرمانداری دهگلان بر گزار گردید .

دومین جلسه شورای اداری ثبت احوال

چهار شنبه 11 شهریور 1394
دراین جلسه که با حضور اعضای اصلی ودیگر اعضای دعوتی با ریاست محترم فرماندار برگزار گردید به استحضار رسید که درپنج ماهه اول 1394 تعداد630 ولادت به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه 9.94درصد رشد را نشان می دهد .همچنین به اطلاع رسید که در این مدت ولادت ثبت شده در مهلت قانونی(15روزه) به میزان99.84 درصد ، وفات ثبت شده در مهلت قانونی(10روزه) به میزان99.02درصد به ثبت رسیده است .که با توجه به تفاهم نامه اجرایی اداره الحمدالله آمار از رشد خوبی برخوردار بوده و انتظارات اداره کل و سازمان ثبت احوال محقق گردیده که در این راستا از کلیه اعضا تشکر و قدردانی بعمل آمد

تشکیل اولین جلسه شورای اداری ثبت احوال شهرستان دهگلان

شنبه 2 خرداد 1394
دراین جلسه به استحضار رسید که درسال 1393 تعداد1354 ولادت به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه 16.3درصد رشد را نشان می دهد .همچنین به اطلاع رسید که در این مدت ولادت ثبت شده در مهلت قانونی(15روزه) به میزان99.1 درصد ووفات ثبت شده در مهلت قانونی(10روزه) به میزان99.6درصد به ثبت رسیده .این جلسه مصوباتی نیز بشرح ذیل داشت: 1-فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان همچون گذشته آمار وفات حوادث را گزارش نمایند. 2-ریاست محترم مرکز بهداشت و درمان شهرستان از طریق مراکز بهداشتی و درمانی و به تبع آن از طریق خانه های بهداشت اقدام نمایند.و در تمامی جلسات تشکیل شده از اداره ثبت احوال دعوت و اقدام به برگزاری گارگاه آموزش در این زمینه نمایند. 3-بخشداران محترم در تمامی جلسات تشکیل شده با دهیاران از اداره ثبت احوال دعوت و اقدام به برگزاری گارگاه آموزش در این زمینه نمایند. 4-مرکز بزرگ محترم شهرستان دهگلان نسبت به برگزاری کارگاه آموزشی ماموستاهای روستاها اقدام نمایند. 5-شایسته است نتیجه تشکیل کار گروهای(کار گاه آموزشی بخشداران با دهیاریها و شوراهای اسلامی روستاها-مدیر محترم بهداشت و درمان شهرستان دهگلان با زیر مجموعه های مرتبط-ریاست محترم مرکز بزرگ با ماموستاهای منطقه) در اولین جلسه سال آتی به جلسه شورای هماهنگی ارائه گردد.